Vural Danışmanlık
irtibat bilgileri

Hakkımızda


Vural Danışmanlık İş Takibi Hizmetleri Ltd Şti Firması Olarak

Sizlere güvenilir garantili hizmet vermeyi hedefliyoruz tüm elemanlarınızı çalışma ve oturma izinlerini alıyoruz aranızda anlaşmazlık çıkarsa elemanının çalışma izni oturma izni iptal işlemini biz yapıyoruz 1 yıl içinde adres değişikliğiniz olursa çalışma bakanlığından adres güncellemeyi biz yapıyoruz çalışma izni ve oturma izni işlemlerinde Türkiye geneli profesyonel hizmet vermekteyiz tüm evraklarınızı hazırlayıp e.posta yolu ile yada kargo ile bulunduğunuz ildeki adresinize gönderiyoruz işlemlerinizi garantili bir şekilde sonuçlandırıyoruz.

Yabancı çalışma izni ve oturma izni bizim işimiz bu konularla ilgili hukuki destek de vermekteyiz müşteri memnuniyetimiz her zaman ön plandadır yabancıları yabancı olarak görmüyoruz yabancılar bizim misafirimizdir bu sebeple tüm işlemlerinizi titizlikle takip ediyoruz bizimle çalışan hiçbir işveren ve yabancı mağdur duruma düşmedi ve düşmeyecektir vereceğimiz hizmetin kalitesini sizlerde bizimle çalışınca anlayacaksınız maalesef bu sektörde yabancıları ve işverenleri istismar eden merdiven altı firmayım diyen şahıslar bulunmaktadır işlemlerinizi yaptırırken çalışacağınız danışmanlık firmasını iyi araştırmanızı tavsiye ederiz tüm sorunlarınız için bir yıl hizmet garantisi vermekteyiz.

Saygılarımızla.

FİRMA YONETİM KURULU BAŞKANI: KEMAL VURAL

İletişim mail : kemalvural1969@hotmail.com

Tel: 0532 413 45 76 – 0532 661 12 48


Kategoriler

Arayın Oturma izninizi Alalım

İletişim Kurun!

Oturma izni, çalışma izni, vatandaşlık başvuruları gibi tüm hizmetleri bizi arayarak alabilirsiniz.

Telefon: 0532 413 45 76

Oturma izni Çözümleri


Yabancıların Türkiyede ikamet edebilmesi için alması zorunluluk arz eden oturma izni belgelerinin temini amacı ile çalışmalarımıza son sürat devam ediyoruz. Oturma izni alıyoruz.

Oturma izni Nasıl Alınır?

Çalışma izni Çözümleri


Türkiyede çalışmak isteyen yabancı uyrukluların T.C. yasalarına göre almaları zorunluluk olan çalışma izni belgelerinin temini için danışmanlık ve iş takibi hizmetleri sunuyoruz.

Çalışma izni Nasıl Alınır?

Sosyal Medya


Facebook Twitter instagram Youtube Skype
Vural danışmanlık iş takibi hizmetleri.
Design & Developed Vural Danışmanlık